SunucumTs3 Resmi Forum Sayfamız

Ücretsiz TeamSpeak Hizmetleri

SunucumTs3 Resmi Forum Sayfamız

Merhaba arkadaşlar bu makalede sizlere yeni forum sayfamızın tanıtımını yapıcam. Bildiğiniz üzere forum sayfalarında insanlar birbirlerine yardımcı olur ve yararlı paylaşım yaparlar. Bizlerde sizlere daha iyi bir gelecek sağlamak için forum sitemizi kurduk.

Forum sitemizde sizler için yararlı konu paylaşımları yapıcaz. Amacımız sadece siz sevgili kullanıcılarımızın bizlerden olumlu bir şekilde faydalanması ve bizleri yani sunucumts3 ekibini daha iyi tanımanız.

Forum sitemize alımlarımız da olucak. Bölüm sorumluları, bölüm yardımcıları ve bölüm çaylakları alımlarımız olucak. Bir bölümün sorumlusu olduğunuzda o bölümün gidişatını hergün takip etmek zorundasınız. Bölümünüz sizin en değerli eşyanız gibi her zaman kontrol etmelisiniz çünkü bölümümüze salak saçma alakasız konular açılabilir.

Bu tür alakasız konuları yine sizin çöp kutusuna tanımanız gereklidir. Bölüm yardımcı size bölüm sorumlusunun yardımcısı ve destekçisidir. Sürekli aktif olup bölüme sahip çıkmalıdır. Bölüm çaylağı işe deneme grup gibidir. Yöneticiler sürekli çaylakları izler ve foruma neler kattığını izler. Eğer forumu olumlu etkiliyorsa direk bölüm yardımcısı olarak üst mevkiye çıkarılır.

Eğer forumumuz da aktif üye olmak isterseniz sürekli konular açıp aktif olmanız şarttır. Forumumuza üye olduğunuz zaman yorum v.s işlevleri kullanamıyorsanız aktivasyon kodunuzu doğrulamadınızdan dolayı bu sorunla karşılaşıyorsunuzdur. Eğer aktivasyon kodunu bulamıyorsanız ya e-posta hesabınızı yanlış girmiş olmalısınız yada spam klasörüne düşmüş olmalıdır.

Forumunda uygun fiyatlara reklamınızı verebilirsiniz. Forum sayfamızda Duyuru forumunda girip size uygun fiyatı seçip desteğe danışmanı gereklidir.

Forumumuzda iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle iyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir